DataZawodyWynikiGaleriaWideo
11.11.2019XXVIII Bieg Niepodległości Czechowice-DziedziceWyniki
26.10.2019Rybnicki Bieg Nocny Halloween 2019Wyniki
19.10.2019Bursztynowy Festiwal BiegowyWynikiGaleriaWideo
13.10.2019X Bieg po Głębokich DołachWynikiWideo
12.10.2019Destroyer RaceWynikiGaleria
12.10.2019OCR Wilczym Szlakiem 7 kmWyniki
06.10.2019III Cross Duathlon TwierdzaWynikiGaleria
06.10.2019V Memoriał, II Maraton MTB im. Zbyszka Strzałkowskiego Pod Patronatem Burmistrza Obornik ŚląskichWynikiGaleria
05.10.2019MTB Jelenia GÓRA SołtysiaWynikiGaleria
05.10.2019III Gogoliński Cross Szpica TourWyniki
29.09.2019III Bieg GrudzickiWynikiGaleria
28.09.2019IV Bytomski Bieg TrzeźwościWyniki
22.09.2019V Celestynowski Bieg UlicznyWynikiGaleria
20-22.09.2019Jurajski Festiwal BiegowyWynikiGaleria
22.09.2019„PRZYSTANEK FORMA”WynikiWideo
21.09.2019III Zielony Bieg – „Pędzimy Razem dla Jakuba”WynikiWideo
21.09.2019Sieprawski Bieg PrzełajowyWynikiGaleria
15.09.2019Gaz-System na Piątkę!WynikiWideo
15.09.2019Puchar Prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza w Kolarstwie Górskim 2019Wyniki
15.09.2019„Rzuć światłem – w hołdzie bohaterom września 1939 r. ” – Bieg Porębski 2019Wyniki
14.09.20199. Czasówka GórzynieckaWynikiGaleriaWideo
01.09.2019V Cross Triathlon KoziołkaWynikiGaleria
31.08.2019II Cross SaturnaWynikiGaleriaWideo
31.08.2019Seidorf Mountain TriathlonWynikiGaleriaWideo
17.08.2019Run4Gold IIIWynikiGaleria
11.08.2019IV Bieg Lucka ChorążegoWynikiGaleriaWideo
03-04.08.2019Gala Biegów UltraWynikiGaleriaWideo
28.07.2019I Triathlon Kędzierzyn-KoźleWynikiGaleriaWideo
28.07.2019III Kowarski Bieg do Św. AnnyWynikiGaleriaWideo
28.07.2019Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Powiatu WodzisławskiegoWynikiGaleria
14.07.2019Festiwal Biegowy Gminy GodówWynikiGaleria
14.07.2019VIII Bieg PrudnickiWynikiGaleria
13.07.2019OCR Wolf River EventWynikiGaleriaWideo
13.07.2019I Bieg Herbowy dla MiłoszkaWyniki
06.07.20194.Bursztynowa Mila Key-KeyWynikiGaleriaWideo
29.06.2019Bieg “Kampinoskie Piekło”WynikiGaleriaWideo
23.06.2019Bieg Świętojański ŻoryWynikiGaleriaWideo
23.06.2019Puchar Prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza w Kolarstwie GórskimWynikiGaleriaWideo
22.06.2019XXXI Cross ŚwiętojańskiWynikiGaleriaWideo
15.06.2019Bieg po KiełbasęWynikiGaleria
09.06.2019VII Prudnicki Maraton MTBWynikiGaleria
09.06.2019Bieg IzbickiWynikiGaleria
08.06.2019VII Bieg AzotowyWynikiGaleria
02.06.2019SPEED BULL PolandWyniki
26.05.2019V Sieradzki Cross TowarzyskiWynikiGaleriaWideo
25.05.2019VI Sieprawska PiątkaWynikiGaleriaWideo
25.05.2019I Bieg Przełajowy ku pamięci Marka KotańskiegoWynikiGaleria
19.05.2019Majowy Bieg MaryjnyWynikiGaleria
19.05.2019IX BIEG KOZIOŁKÓW pod patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-KoźleWynikiGaleriaWideo
11.05.2019IV Bieg RzemieślnikaWynikiGaleriaWideo
11.05.2019Bieg i Marsz Nordic Walking „Aktywnie dla Agatki”WynikiGaleriaWideo
02.05.2019Otwarte Grand Prix Lekarzy w Kolarstwie Szosowym - Jazda IndywidualnaWynikiWideo
01.05.2019Otwarte Grand Prix Lekarzy w Kolarstwie Szosowym – Jazda DrużynowaWynikiWideo
28.04.2019XXVIII Memoriał Uliczny im. Michała FludraWynikiGaleriaWideo
28.04.2019Bieg Małego PowstańcaWynikiGaleria
28.04.2019Bieg RekrutaWynikiGaleriaWideo
27.04.2019IV Bieg po ZdrowieWyniki
27.04.2019Destroyer RaceWynikiWideo
27.04.2019II Bieg Cichociemnych „FREZA”WynikiGaleria
14.04.2019Wielkanocna DziesiątkaWynikiGaleria
07.04.2019I Ty możesz zostać Przyjacielem!!! I Charytatywny Bieg dla PawłaWynikiGaleria
07.04.2019II Bieg NadzieiWynikiGaleriaWideo
06.04.2019IV Kuźniański Półmaraton LeśnyWynikiGaleriaWideo
06.04.2019II Bieg o ŚwięcelnikWynikiGaleria
30.03.2019I Bieg dla SercaWynikiGaleriaWideo
24.03.2019III Charytatywny Bieg i Marsz Nordic Walking „Z sercem na dłoni”WynikiGaleriaWideo
17.03.2019III Bieg po PodkowęWynikiGaleriaWideo
03.03.2019Tropem Wilczym - OpoleWynikiGaleria
03.03.2019Tropem Wilczym - KatowiceWyniki
17.02.2019V Walentynkowy Bieg Narciarski ParamiWynikiGaleriaWideo
10.02.201918. Potworny Bieg ZimowyWynikiGaleriaWideo
02.02.2019Run4DogWyniki
16.12.2018VI Puchar Kościeliska w biegach narciarskichWynikiGaleria
09.12.201818 Bieg Wokół Zalewu Rybnickiego
WynikiGaleria
01.12.2018Otwarte Mistrzostwa Polski w podbiegu pod skocznię-Edycja ZimowaWyniki
01.12.2018Leśnik - ZimaWyniki
24.11.2018Gold4Run IIWynikiGaleria
18.11.2018III Bieg TarnowskiWynikiGaleria
11.11.20184 Otmuchowski Bieg Niepodległości – Pamięci Artura
2 Otmuchowskie Grand Prix Biegowe
WynikiGaleria
27.10.2018Rybnicki Bieg Nocny HalloweenWyniki
11.10.2018Bieg dla NiepodległejWynikiGaleria
07.10.2018IV Memoriał, I Maraton MTB im. Zbyszka StrzałkowskiegoWynikiGaleria
06.10.2018II Gogoliński Cross Szpica TourWynikiGaleria
30.09.2018VI Bieg BranickiWyniki
29-30.09.2018Beskidy Ultra TrailWynikiGaleria
29.09.2018Run4MoonWyniki
23.09.2018VII Bieg Piastów Śląskich
Wyniki
23.09.2018II Bieg GrudzickiWynikiGaleria
22.09.2018II Zielony BiegWynikiGaleria
16.09.2018Puchar Prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza w Kolarstwie GórskimWyniki
16.09.2018Destroyer Race – 7kmWyniki
15.09.2018Górski Bieg RównowagiWyniki
15.09.2018Destroyer Race - 12kmWyniki
08.09.2018VII Memoriał Haliny Brylant i Jewhena TorochtijaWynikiGaleria
02.09.2018Bieg Charytatywny – „Nowa Inicjatywa – Warto Być Dobrym 2018”WynikiGaleria
25.08.2018VI Triathlon TurystycznyWyniki
25.08.2018Leśnik - JesieńWyniki
11-12.08.2018POZOR !!!WynikiGaleria
05.08.201816. Maraton Energetyków Fundacji PGE Energia CiepłaWynikiGaleria
04.08.2018III Bytomski Bieg TrzeźwościWynikiGaleria
29.07.2018Wilczym Szlakiem - Hill EditionWyniki
28-29.07.2018Gala Biegów UltraWyniki
28.07.2018Wilczym Szlakiem Night EditionWyniki
28.07.2018Wilczym SzlakiemWynikiGaleria
15.07.2018VII Bieg PrudnickiWyniki
17.06.2018Puchar Prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza w Kolarstwie Górskim 2018Wyniki
16.06.2018Run4FireWyniki
16.06.2018Leśnik - LatoWyniki
03.06.2018VI Maraton MTB PrudnikWynikiGaleria
12.05.2018III Bieg RzemieślnikaWynikiGaleria
22.04.2018Bieg Charytatywny – „Bieg Nadziei”WynikiGaleria
21.04.2018III Bieg po ZdrowieWyniki
21.04.2018Destroyer Race – MieroszówWyniki
14.04.2018III Kuźniański Półmaraton Leśny RAFAMET 2018Wyniki
07.04.2018Leśnik - WiosnaWyniki
17.03.2018CrossAnt 2018Wyniki
17.03.2018I Bieg o Święcelnik Wójta Gminy MszanaWyniki
04.03.2018Tropem Wilczym Opole - Bieg Pamięci Żołnierzy WyklętychWyniki
24.02.2018Run4GoldWyniki
11.02.201817. Potworny Bieg ZimowyWyniki
27.01.2018ZamiećWyniki
10.12.201717. Bieg wokół Zalewu RybnickiegoWyniki
18.11.2017II Bieg TarnowskiWyniki
28.10.2017Rybnicki Bieg Nocny HalloweenWyniki
15.10.2017VI Bieg po Głębokich DołachWyniki
08.10.201713. Gzelski Cross JesiennyWyniki
07.10.2017I Gogoliński Cross Szpica TourWyniki
24.09.2017I Otmuchowskie Grand Prix BiegoweWyniki
23.09.2017I Bieg GrudzickiWyniki
17.09.2017I Zielony Bieg - Pędzimy RazemWyniki
26.08.2017V Triathlon TurystycznyWynikiGaleria
19.08.2017CrossBeeWyniki
13.08.201715. Maraton EnergetykówWyniki
04.08.2017II Krostoszowicki Bieg NocnyWyniki
29-30.07.2017Gala Biegów UltraWyniki
09.07.2017Bieg dla SzymonkaWyniki
08.07.2017II Bytomski Bieg TrzeźwościWyniki
02.07.2017VI Bieg PrudnickiWyniki
11.06.201715. Półmaraton EnergetykówWynikiGaleria
10.06.2017II Bursztynowa MilaWyniki
04.06.2017V Prudnicki Maraton MTBWyniki
27.05.2017V Bieg po Głębokich DołachWynikiGaleria
14.05.2017II Bieg RzemieślnikaWyniki
22.04.2017II Bieg po ZdrowieWyniki
17.04.2017Wielkanocna DziesiątkaWyniki
02.04.201716. Cross WiosennyWyniki
26.02.2017Bieg Tropem Wilczym OpoleWyniki
19.02.2016Węglokoks Cup- Bieg Dwóch WieżWyniki
12.02.201716. Potworny Bieg ZimowyWyniki
15.01.20175. Opolski Bieg Policz się z cukrzycąWyniki
14.01.2017Bieg JokeraWyniki
06.01.2017V Duathlon o Puchar Wójta Gminy NędzaWyniki
17.12.2016V Bieg po moczkę i makówki Wyniki
11.12.201616. Bieg wokół Zalewu RybnickiegoWyniki
19.11.2016I Bieg TarnowskiWyniki
12.11.2016Szatańska PętlaWyniki
29.10.2016II Amatorski Rybnicki Bieg Leśny – Halloween 2016Wyniki
16.10.201612. Gzelski Cross JesiennyWyniki
01.10.2016IV Bieg Po Głębokich DołachWyniki
10.09.2016V Memoriał Haliny Brylant i Jewhena TorochtijaWyniki
03-04.09.2016 Gala Biegów Ultra Kraków Wyniki
28.08.2016IV Triathlon TurystycznyWyniki
07.08.201614. EDF Maraton EnergetykówWyniki
10.07.2016V Bieg PrudnickiWyniki
02.07.2016I Bytomski Bieg TrzeźwościWyniki
26.06.20162. Rodzinne Podbiegi i Małe Rodzinne PodbiegiWyniki
05.06.201614. UTEX Półmaraton EnergetykówWyniki
22.05.20161. Otwarte Mistrzostwa Polski Rzemieślników w Biegach PrzełajowychWyniki
15.05.2016Test Coopera OpoleWyniki
23.04.2016I Bieg po ZdrowieWyniki
10.04.201615. Cross Wiosenny Wyniki
10.01.20164. Opolski Bieg „Policz się z cukrzycąWyniki