Trudno dziś wyobrazić sobie zawody sportowe bez profesjonalnego pomiaru czasu.

Sprzęt, ekipa i doświadczenie firmy Time-Sport gwarantuje kompleksową obsługę na najwyższym poziomie

 

Kilka słów o nas:

Pomysł na założenie firmy narodził się z potrzeby dostarczenia najlepszej jakości obsługi imprez biegowych i  triathlonowych w Polsce.  Chcieliśmy stworzyć firmę, która nie tylko będzie specjalizować się w pomiarze czasu, ale także oferować kompleksową obsługę imprez, od rejestracji uczestników, po wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, multimedialnych i społecznościowych.

Od samego początku postawiliśmy na profesjonalizm, z jaką podchodzimy do każdej imprezy. Dla naszych ekip pomiarowych, pomiar czasu to nie tylko praca, to przede wszystkim pasja i zaangażowanie.

W ciągu 9 lat działalności, obsłużyliśmy ponad 500 imprez  na terenie całej Polski. Jakość naszych usług oraz indywidualne traktowanie poszczególnych imprez zyskały uznanie  organizatorów i uczestników, którzy doceniają naszą jakość pracy oraz innowacyjne i indywidualne podejście do pomiaru czasu.

 

Runners

IMPREZY BIEGOWE

Time-Sport-Zawody-LA2

ZAWODY LA

Time-Sport-Zawody-mtb

ZAWODY ROWEROWE

courir

TRIATHLONY, DUATHLONY

CANICROSS, SPORTY ZIMOWE

Choć naszą wieloletnią przygodę z profesjonalnym, elektronicznym pomiarem czasu rozpoczynaliśmy od imprez biegowych, to aktualnie obsługujemy również zawody lekkoatletyczne, biegi przeszkodowe, kolarstwo szosowe, triathlony, imprezy narciarskie oraz wyścigi psów. 

Dziś, firma Time-Sport.pl to zespół doświadczonych specjalistów, dla których każda impreza to wyzwanie i szansa na podniesienie poprzeczki w zakresie jakości obsługi. Wciąż inwestujemy w nowoczesne rozwiązania technologiczne aby sprostać wymaganiom organizatorów i uczestników imprez sportowych.

Dzięki naszemu zaawansowanemu podejściu do technologii możemy zaoferować organizatorom wiele nowoczesnych i profesjonalnych narzędzi, które uatrakcyjnią  zawody  oraz  podniosą  ich  atrakcyjność  dla  uczestników  oraz  kibiców. Jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązanie dla każdej z dyscyplin, w której ważny jest profesjonalny i elektroniczny pomiar czasu.

 

 

Dlaczego Time-Sport?

  • ponad 10 lat doświadczenia
  • ponad 650 obsłużonych biegów, maratonów, wyścigów i innych imprez sportowych w różnych miejscach i warunkach pogodowych
  • 4 bazy logistyczne (Kędzierzyn-Koźle, Opole, Wrocław, Warszawa)
  • autorskie oprogramowanie dostosowane do potrzeb i wymogów nawet najbardziej skomplikowanej imprezy
  • autorska aparatura pomiarowa wykorzystująca podzespoły firmy IMPINJ stosowane do profesjonalnego pomiaru czasu na największych imprezach na świecie
  • multimedialna oprawa imprezy
  • profesjonalne zespoły obsługujące poszczególne wydarzenia