DataZawodyWynikiGaleria
11-12.08.2018POZOR !!!WynikiGaleria
05.08.201816. Maraton Energetyków Fundacji PGE Energia CiepłaWyniki
04.08.2018III Bytomski Bieg TrzeźwościWynikiGaleria
29.07.2018Wilczym Szlakiem - Hill EditionWyniki
28-29.07.2018Gala Biegów UltraWyniki
28.07.2018Wilczym Szlakiem Night EditionWyniki
28.07.2018Wilczym SzlakiemWynikiGaleria
15.07.2018VII Bieg PrudnickiWyniki
17.06.2018Puchar Prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza w Kolarstwie Górskim 2018Wyniki
16.06.2018Run4FireWyniki
16.06.2018Leśnik - LatoWyniki
03.06.2018VI Maraton MTB PrudnikWynikiGaleria
12.05.2018III Bieg RzemieślnikaWynikiGaleria
22.04.2018Bieg Charytatywny – „Bieg Nadziei”WynikiGaleria
21.04.2018III Bieg po ZdrowieWyniki
21.04.2018Destroyer Race – MieroszówWyniki
14.04.2018III Kuźniański Półmaraton Leśny RAFAMET 2018Wyniki
07.04.2018Leśnik - WiosnaWyniki
17.03.2018CrossAnt 2018Wyniki
17.03.2018I Bieg o Święcelnik Wójta Gminy MszanaWyniki
04.03.2018Tropem Wilczym Opole - Bieg Pamięci Żołnierzy WyklętychWyniki
24.02.2018Run4GoldWyniki
11.02.201817. Potworny Bieg ZimowyWyniki
27.01.2018ZamiećWyniki
10.12.201717. Bieg wokół Zalewu RybnickiegoWyniki
18.11.2017II Bieg TarnowskiWyniki
28.10.2017Rybnicki Bieg Nocny HalloweenWyniki
15.10.2017VI Bieg po Głębokich DołachWyniki
08.10.201713. Gzelski Cross JesiennyWyniki
07.10.2017I Gogoliński Cross Szpica TourWyniki
24.09.2017I Otmuchowskie Grand Prix BiegoweWyniki
23.09.2017I Bieg GrudzickiWyniki
17.09.2017I Zielony Bieg - Pędzimy RazemWyniki
26.08.2017V Triathlon TurystycznyWynikiGaleria
19.08.2017CrossBeeWyniki
13.08.201715. Maraton EnergetykówWyniki
04.08.2017II Krostoszowicki Bieg NocnyWyniki
29-30.07.2017Gala Biegów UltraWyniki
09.07.2017Bieg dla SzymonkaWyniki
08.07.2017II Bytomski Bieg TrzeźwościWyniki
02.07.2017VI Bieg PrudnickiWyniki
11.06.201715. Półmaraton EnergetykówWynikiGaleria
10.06.2017II Bursztynowa MilaWyniki
04.06.2017V Prudnicki Maraton MTBWyniki
27.05.2017V Bieg po Głębokich DołachWynikiGaleria
14.05.2017II Bieg RzemieślnikaWyniki
22.04.2017II Bieg po ZdrowieWyniki
17.04.2017Wielkanocna DziesiątkaWyniki
02.04.201716. Cross WiosennyWyniki
26.02.2017Bieg Tropem Wilczym OpoleWyniki
19.02.2016Węglokoks Cup- Bieg Dwóch WieżWyniki
12.02.201716. Potworny Bieg ZimowyWyniki
15.01.20175. Opolski Bieg Policz się z cukrzycąWyniki
14.01.2017Bieg JokeraWyniki
06.01.2017V Duathlon o Puchar Wójta Gminy NędzaWyniki
17.12.2016V Bieg po moczkę i makówki Wyniki
11.12.201616. Bieg wokół Zalewu RybnickiegoWyniki
19.11.2016I Bieg TarnowskiWyniki
12.11.2016Szatańska PętlaWyniki
29.10.2016II Amatorski Rybnicki Bieg Leśny – Halloween 2016Wyniki
16.10.201612. Gzelski Cross JesiennyWyniki
01.10.2016IV Bieg Po Głębokich DołachWyniki
10.09.2016V Memoriał Haliny Brylant i Jewhena TorochtijaWyniki
03-04.09.2016 Gala Biegów Ultra Kraków Wyniki
28.08.2016IV Triathlon TurystycznyWyniki
07.08.201614. EDF Maraton EnergetykówWyniki
10.07.2016V Bieg PrudnickiWyniki
02.07.2016I Bytomski Bieg TrzeźwościWyniki
26.06.20162. Rodzinne Podbiegi i Małe Rodzinne PodbiegiWyniki
05.06.201614. UTEX Półmaraton EnergetykówWyniki
22.05.20161. Otwarte Mistrzostwa Polski Rzemieślników w Biegach PrzełajowychWyniki
15.05.2016Test Coopera OpoleWyniki
23.04.2016I Bieg po ZdrowieWyniki
10.04.201615. Cross Wiosenny Wyniki
10.01.20164. Opolski Bieg „Policz się z cukrzycąWyniki