Open

Open K Open M

K20 K35 K50

M20 M30 M40 M50 M60 M70

Wyniki nieoficjalne – w razie pytań prosimy o kontakt na adres mailowy poczta@time-sport.pl

MscNrNazwisko i ImięMiejscowośćKlub5 KmWynikKara
1264WINKLER PAWEŁMARKLOWICEWINKLERTEAM00:18:3700:37:55
2227SZNAPKA MARCINŚWIĘTOCHŁOWICE3 KAWAŁY O... NA YOUTUBE00:19:4100:39:40
3253LESIK KRZYSZTOFWODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW SLĄSKI00:20:0500:40:46
4232SKWORC GRZEGORZSIEMIANOWICE ŚLĄSKIECZORNE HANYSY / TEAM SIEMION00:21:0800:42:38
5203NOGA KRYSTIANWODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI00:20:4900:42:48+ 1:00
6254KUCZOK MIROSŁAWWODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW SLĄSKI00:21:0900:42:49
7236CUPIAŁ JACEKIMIELIN00:21:3100:43:38
8265WĘGLARCZYK KRZYSZTOFWODZISŁAW SLĄSKIFORMA WODZISŁAW SLĄSKI00:21:4900:44:34
9242GÓRNY MIROSŁAWBIELSKO BIAŁAMODELARNIA BIEGA00:21:4200:44:43
10220KUŚ MARCINGRODKÓW00:21:4300:44:50
11261ZIMNAWODA PIOTRZABRZE00:21:3100:45:09
12205KOWALCZYK PAWEŁKĘTYTEAM NUTRILITE KĘTY00:22:1200:45:21
13233MUCHA MATEUSZSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:22:4100:45:31
14249PODESZWA PRZEMYSŁAWRECKLINGHAUSEN00:22:3200:45:49
15209GAWEŁ BOGDANOŚWIĘCIM-ZABORZEFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY-ZDRÓJ00:22:4400:46:06
16263OLBRICH ARTURTWORKÓW00:22:1300:46:55
17235SOPEL ARKADIUSZGLIWICEGOGGLE PAE TEAM00:22:4800:47:13
18214BRAUNER WOJCIECHWODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI00:23:2200:47:37
19223MUSZEWSKI BARTŁOMIEJWODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW SLĄSKI00:23:3200:48:00
20267KUŹNIK ADAMSYRYNIAFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI00:23:2200:48:01
21211WROŃSKA BEATAJASŁONASZA SZKOŁA ZABRZE00:23:5500:48:15
22259PIŁATOWSKI ANDRZEJŁODYGOWICESTOWARZYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICH00:24:0000:48:27
23241WŁODARCZYK MARIUSZRYBNIK00:23:5000:48:58
24256PATAS MAGDALENAWODZISŁAW ŚLASKI00:24:0300:49:11
25252STACHOWSKI IRENEUSZWODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW SLĄSKI00:24:2400:50:18
26247MICHAŁOWSKI BOLESŁAWKRAKÓWNIGHT RUNNERS KRAKÓW00:25:0900:50:26
27231PRON ADAMKATOWICEIPRONMAN00:25:2700:51:01
28268ŚWITA JAROSŁAWWODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI00:25:5100:51:30
29266POŁOMSKI GRZEGORZRYDUŁTOWY00:24:3300:52:12
30210ANTOLAK EDWARDKATOWICETKKF SATURN CZELADŹ00:26:3700:52:56
31238ANDROSZ KRZYSZTOFCZYŻOWICEUKS REFLEX RYBNIK00:25:0500:53:15
32217WILKOWSKA IWONAKĘDZIERZYN-KOŹLE00:26:0900:53:25
33222LIPIŃSKI SEBASTIANRACIBÓRZBERSERKERS TEAM RACIBÓRZ00:26:3000:53:27
34202SZELIGA ARTURCZĘSTOCHOWA00:26:1900:53:28
35260SZAROWSKI MIROSLAVORLOVÁX-TRAIL ORLOVÁ00:25:2700:53:39
36228GOLY DAGMARACZYZOWICENIEZRZESZONA00:26:4700:54:04
37226POPEK BARBARAJASTRZĘBIE-ZDRÓJ00:26:4000:54:55
38218GUNIA MARIUSZOŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIM00:27:2600:55:14
39216WITEK JACEKGLIWICEOPEL ACTIVE TEAM00:27:1000:55:52
40215KAPTUR WOJCIECHWODZISŁAW ŚLĄSKIKRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI00:28:0100:57:47
41237PIEKARSKI PIOTRWROCŁAWEBOF TARGET TEAM00:27:2800:59:01
42206PLEWNIA IRENAWODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI00:29:0100:59:53
43248BUSZKA MATEUSZRYBNIK00:29:3401:00:27
44245GRUSZKA MICHALINARYBNIKNIEZRZESZONA00:29:4001:00:42
45244ULCZOK MAGDALENAGÓRASPOT PSZCZYNA00:31:2801:04:02
46225WYCISK DAREKPSZÓWBERSERKERS TEAM RACIBÓRZ00:30:4801:04:31+ 2:00
47221DĄBAL FRYDERYKRACIBÓRZBERSERKERS TEAM RACIBÓRZ00:30:4801:04:31+ 2:00
48208RÓŻEWICZ EWATYCHYPANCE00:32:5001:07:40
49207RÓŻEWICZ DARIUSZTYCHYPANCE00:32:3501:07:40
50243KOBIELA PRZEMYSŁAWZABRZEGTREKMONDO00:37:3901:19:39
DNF269BADURA ADAMRYBNIKFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI00:21:16DNF
DNF262JANKOWSKA AGATAIMIELINWKURW-TEAM00:33:41DNF